27- 28 listopada 2018 w Warszawie

 

Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56

 

 

WE WSPÓŁPRACY

Z METROPOLIS ARTISTS AGENCY

W NOWYM JORKU

 

 

 

Zaprasza na WARSZTATY

 

„On Camera Casting & Coaching”

  Warsztaty „On Camera Casting& Coaching”,

 

 poprowadzi jedna z najbardziej uznanych reżyserek obsad w Stanach Zjednoczonych, zdobywczyni nagrody Emmy za casting do serialu „House of Cards” Julie A. Schubert oraz Mariusz Bargielski, agent filmowy, telewizyjny i teatralny.

 

        Jest to niecodzienna okazja, dla polskich aktorek

i aktorów do zapoznania się z realiami funkcjonowania na rynku amerykańskim, profesjonalnego przygotowania nagrań precastingowych i castingów,  profesjonalnej prezentacji siebie w tamtym środowisku i osobistego spotkania z reżyserem obsad prowadzącym castingi do najważniejszych amerykańskich produkcji filmowych ostatnich lat m.in:

 

„House of Cards”,  „The Defenders” i  „Daredevil” Marvela, „Luke Cage”, „Nowe oblicze Greya”, „Ciemniejsza strona Greya”, „Wyznania zakupoholiczki” i wielu innych.

 

 

 

 

 

Zobacz galerię z edycji jesień 2018

 

Zobacz uczestników z edycji jesień 2018

 

Powrót do tegorocznej edycji wiosna 2019

NA CZYM POLEGAJĄ WARSZTATY

„On Camera Casting & Coaching”:

 

Każdy uczestnik, który zostanie zakwalifikowany do udziału w warsztatach, otrzyma na kilka tygodni przed terminem spotkania wybraną indywidualnie scenę do przygotowania w języku angielskim.

 

Warsztat polegać będzie na przeprowadzeniu symulacji castingu oraz dostarczeniu umiejętności przygotowania profesjonalnej prezentacji aktorskiej (tzw. audition).

 

Aktor zagra scenę w języku angielskim, która będzie nagrywana i następnie dokładnie omawiana przez prowadzącą. W efekcie uczestnik otrzyma pełne kompendium wiedzy na temat przygotowań do castingów w Stanach Zjednoczonych i będzie w stanie sam skutecznie przygotować swoje materiały

w formacie wymaganym na rynku amerykańskim.

 

Przed rozpoczęciem warsztatu odbędzie się sesja informacyjna poprowadzona przez Julie A. Schubert

i Mariusza Bargielskiego właściciela Metropolis Artists Agency w Nowym Yorku, w czasie której uczestnicy otrzymają najpotrzebniejsze informacje na temat zasad funkcjonowania amerykańskiego rynku filmowego oraz poruszania się po nim.

Jest to niepowtarzalna okazja do podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych i samorozwoju.

 

 

Sponsorzy i partnerzy edycji jesień 2018

Marki, które nam zaufały

Copyright by Liskowacki, www.liskowacki.pl

Warszawa, 2018r

Design by Liskowacki

Producer: Song Factory Sp. z o. o.

Regulamin